Case Study

Wszystkie poniższe projekty cechowało indywidualne podejście do wdrożenia oraz osobny zakres problematyczny. Przebieg każdego z nich został opisany w osobnym studium przypadku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Wdrożenie systemu IRIS Multi Energy System

Case Study poświęcone procesowi implementacji Systemu IRIS Multi Energy System w firmie Fiten S.A. zajmującej się obrotem energią elektryczną na rynku polskim oraz rynkach europejskich. Wdrożenie miało na celu wsparcie procesów sprzedaży oraz zapewnienie większej płynności i wydajności obsługi szybko rosnącej liczby klientów strategicznych.

Pobierz PDF

Implementacja systemu IRIS Multi Energy System

Case Study dotyczy wdrożenia Systemu IRIS Multi Energy System w firmie Axpo Polska Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz międzynarodowym obrotem gazem ziemnym. Celem projektu było zautomatyzowanie procesów sprzedaży i obsługi klienta a także wsparcie dla procesów związanych ze zmianą sprzedawcy oraz współpracą z partnerami handlowymi.

Pobierz PDF

Wdrożenie systemu IRIS Multi Energy System

Case Study dotyczy wdrożenia Systemu IRIS Multi Energy System – moduł CRM, w firmie Enefit, która jest profesjonalnym partner dla klientów biznesowych w zakresie zakupu energii i gazu ziemnego. Wdrożenie miało być wykonane w bardzo krótkim czasie i miało na celu przyspieszenie i zwiększenie wydajności pracy handlowców.

Pobierz PDF

Wdrożenie systemu IRIS Multi Energy System

Case Study poświęcone procesowi wdrożenia Systemu IRIS Multi Energy System w firmie Handen, która jest liderem wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się spółką obrotu energią. Celem wdrożenie miało być usprawnienie zarówno procesów sprzedaży jak i kompleksowej obsługi klienta.

Pobierz PDF