Miło nam poinformować, że w tym tygodniu została podpisana umowa na wdrożenie rozwiązania IRIS Multi Energy System w firmie HANDEN Sp. z o.o.
HANDEN jest wiodącym, niezależnym sprzedawcą gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się spółką obrotu energią, jest także częścią globalnego koncernu VERBUNDNETZ GAS AG, obecnego w Europie w obszarach: wydobycia, magazynowania i dystrybucji oraz krajowego i międzynarodowego handlu hurtowego gazem ziemnym, jak również know-how w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Witamy kolejnego klienta, któremu życzymy sukcesów w zdobywaniu runku.
W ramach wdrożenia zostaną uruchomione moduły wspierające sprzedaż (CRM) i rozliczenia klientów (Biling) oraz moduły dodatkowe takie jak: zmiana sprzedawcy, akwizycja danych pomiarowych czy EBOK, które składają się na kompleksowe rozwiązanie IRIS Multi Energy System. Rozwiązanie będzie uruchomione w chmurze Microsoft Azure, w modelu SaaS (System as a Service). Dzięki temu rozwiązaniu firma HANDEN otrzyma narzędzie usprawniające i optymalizujące procesy biznesowe oraz pozwoli na pełną orientację na klienta, co przełoży się na wzrost zadowolenia z tytułu świadczonych przez nich usług.