menu

Projekty UE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies. Polityka prywatności

Poznaj Energy Analysis

Energy Analysis to rozwiązanie dedykowane dla firm z branży energetycznej oparte o oprogramowanie Power BI firmy Microsoft. Narzędzie to zapewni Ci nie tylko dostęp do danych Twojej firmy w dowolnym czasie i miejscu, ale również ich wizualizację w postaci interaktywnych raportów.

System umożliwia łączenie danych i tworzenie analiz, a także zapewnia raportowanie dowolnych zbiorów informacji.

Zbierając, gromadząc oraz przetwarzając ogromne ilości danych, Energy Analysis stanowi źródło wartościowej wiedzy, która pomoże Ci analizować zużycie energii Twoich klientów, efekty sprzedaży czy wyniki finansowe.

Przekonaj się, dlaczego Energy Analysis jest tak pomocne

Wyobraź sobie narzędzie, dzięki któremu możesz przechowywać i przetwarzać wszystkie ważne dla Twojej firmy dane z różnych systemów. Narzędzie raportowe, które funkcjonuje w sieci na smartphone’ach, może być także osadzone w Twojej kluczowej aplikacji, jak również np. w Microsoft Teams. Jest to rozwiązanie, które jest przyjazne i proste w obsłudze. Analiza i udostępnianie informacji w postaci smart’nych dashboard’ów dostarcza wymiernych korzyści finansowych, strategicznych i czasowych. Dzięki temu, Twoje wysiłki związane z podejmowaniem szybkich i trafnych decyzji biznesowych zostaną zoptymalizowane.

To wszystko jest możliwe, dzięki modułowi Energy Analysis.

Poznaj korzyści,jakie zapewni Ci Energy Analysis
Intuicyjność i prostota

Przejrzysty interfejs zapewni Ci komfort użytkowania

Wzrost efektywności

Podejmuj strategiczne decyzje na podstawie czytelnych wyników analiz

Przejrzystość

Interaktywne wizualizacje ułatwią Ci nawigowanie po wykresach

Wszystkie dane w jednym miejscu

gromadź dane w jednym systemie. Analizuj, porównuj i przetwarzaj je bez ograniczeń

Oszczędność czasu

zapomnij o żmudnych analizach danych! Generuj czytelne i precyzyjne prognozy oraz raporty i wyciągaj trafne wnioski

O1 Przechowuj i wizualizuj dane z różnych systemów

Twórz intuicyjne raporty!

O2 Podejmuj właściwe decyzje

Optymalizuj działania dzięki analizom danych!

O3 Aktualizuj dane kiedy chcesz

To Ty decydujesz kiedy raporty mają być aktualizowane!

O4 Dziel się wynikami

Udostępniaj i dziel się raportami z innymi osobami!

O1

Przechowuj i wizualizuj dane z różnych systemów

Twórz intuicyjne raporty!

To nigdy nie było tak proste – wszystkie Twoje dane są teraz w jednym miejscu. Czas i miejsce nie gra roli – jesteś w stanie zwizualizować je o każdej porze i na większości urządzeń mobilnych. Generuj przejrzyste i jasne raporty w postaci wykresów, tabel czy map.

O2

Podejmuj właściwe decyzje

Optymalizuj działania dzięki analizom danych!

Wielowymiarowa analiza baz danych jest ogromnym źródłem informacji, które pomogą Ci szybciej podjąć właściwe decyzje. Filtruj je, przeglądaj i optymalizuj działania na ich podstawie. Dzięki temu szybciej podejmiesz strategiczne decyzje, a co za tym idzie - osiągniesz zamierzone cele. Dla Twojej wygody system umożliwia również analizę danych szczegółowych lub kolejnego poziomu w hierarchii (drill-down).

O3

Aktualizuj dane kiedy chcesz

To Ty decydujesz kiedy raporty mają być aktualizowane!

Analizy danych Twojej firmy mogą być odświeżane codziennie, raz w tygodniu lub dynamicznie - gdy będziesz tego potrzebować. Ustaw harmonogram aktualizacji, aby systematycznie otrzymywać świeże raporty i być na bieżąco z analizami.

O4

Dziel się wynikami

Udostępniaj i dziel się raportami z innymi osobami!

Generuj wyraźne i jasne dashboardy, zrozumiałe dla przeciętnego adresata i udostępniaj je osobom z Twojej organizacji. Jeżeli zechcesz przekazać raporty kontrahentom lub osobom spoza firmy, oprogramowanie zapewni Ci również eksport danych do plików zewnętrznych, np. do Excela, PowerPointa czy PDF. Ściśle określony dostęp pozwoli Ci zachować kontrolę nad udostępnianymi wynikami. Zawsze wiesz komu i co udostępniasz, a co wolisz, aby zostało poufne.

Masz pytania? Zadzwoń

+48 506 002 913

Nasz specjalista odpowie na każde Twoje pytanie.