Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów IT, dostarczającym dedykowane systemy dla firm z branży energetycznej od ponad 10 lat. Nasz autorski system IRIS (CRM i Billing) doskonale usprawnia, automatyzuje i wspiera procesy sprzedaży oraz rozliczania energii i gazu. Dodatkowo, dostarczamy aplikacje mobilne, chatboty oraz systemy do zawierania umów online i automatyzacji procesów sprzedażowych w spółkach energetycznych i nie tylko.

Management

Nasz zespół

W Ebicom priorytetem jest zadowolenie klientów podczas realizacji projektów IT. Dostosowujemy się do ich potrzeb, zadając trafne pytania i bacznie słuchając. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT, skutecznie realizujemy projekty, zarówno standardowe, jak i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasz sukces to ponad 500 zrealizowanych projektów IT.

W naszym zespole ceni się nie tylko wiedzę technologiczną, ale również umiejętności interpersonalne i efektywną pracę zespołową. To połączenie jest kluczem do naszych osiągnięć, które przynosi niesamowite rezultaty. Dołącz już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces w technologii informatycznej.

Kariera

Project Management Office (PMO)
UoP, b2b
Mid / Regular
Katowice, praca hybrydowa
Więcej
Programista / Programistka ASP .NET MVC
UoP, umowa zlecenie, b2b
Mid / Regular
Katowice, praca hybrydowa
Więcej
Tester / testerka oprogramowania
UoP, umowa zlecenie, b2b
Mid / Regular
Katowice, praca hybrydowa
Więcej
Nic dla Ciebie? Wyślij swoje CV