menu

Projekty UE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies. Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

Tworzymy zgrany i kompletny zespół specjalistów IT, którzy od ponad 10 lat dostarczają dedykowane systemy dla firm z branży energetycznej. Nasz autorski system IRIS (CRM i Billing) usprawnia, automatyzuje i wpiera procesy sprzedaży oraz rozliczania energii i gazu.

Dodatkowo dostarczamy aplikacje mobilne, chatboty, systemy do zawierania umów online oraz automatyzacji procesów związanych z obsługą sprzedaży w spółkach energetycznych i nie tylko.

+500

Zrealizowanychprojektów

4 mld

Wartośćobsługiwanej sprzedaży

1,5 mln

Liczba obsługiwanychklientów

Jak pracujemy?

Przy realizacji każdego projektu IT stawiamy przede wszystkim na potrzeby naszych klientów - zadajemy odpowiednie pytania i uważnie słuchamy odpowiedzi. Dopiero gdy poznamy specyfikę działania firmy klienta oraz jego cele biznesowe, dopasowujemy do niego i proponujemy najlepsze rozwiązanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zawsze przygotować się zarówno na standardowe projekty, jak i na indywidualne potrzeby. Dzięki temu każdy spośród ponad 500 zrealizowanych przez nas do tej pory projektów IT zakończył się sukcesem.

Tomasz Kurdelski

Business Development Manager

Realizację każdego projektu opieramy o solidny fundament, jakim jest zaufanie oraz dokładne poznanie potrzeb biznesowych naszych klientów. W ten sposób budujemy z nimi trwałe relacje biznesowe, dostarczając rozwiązania, które w realny sposób usprawniają ich działalność i pomagają systematycznie osiągać założone cele.

O1

Relacje biznesowe

Adrian Pietrowski

Kierownik Działu Analiz

Punktem wyjścia dla powodzenia każdego projektu jest właściwe zebranie wymagań i określenie zakresu projektu. Właśnie w tym miejscu zadajemy odpowiednie pytania, analizujemy status quo, aby w efekcie zaproponować trafne rozwiązania.

Certyfikaty i kompetencje zespołu:

O2

Analiza biznesowa

Agnieszka Müller/Marek Pawełkiewicz

UI Designer/UX Designer

Kolejnym etapem jest zaprojektowanie docelowego systemu w oparciu o najnowsze standardy UX i UI. Zawsze patrzymy na projekt przez pryzmat końcowego użytkownika danego systemu i projektujemy taki interfejs oraz doświadczenia, by korzystanie z finalnej wersji rozwiązania stanowiło dla jego odbiorcy czystą przyjemność.

Certyfikaty i kompetencje zespołu:

O3

Product design

Tomasz Dors

Kierownik Działu Programowania

Tworząc system lub aplikację, niezależnie od ich wielkości, stawiamy przede wszystkim na dobre praktyki programowania, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz bezpieczeństwo tworzonych aplikacji. Wdrożone standardy DevOps gwarantują zachowanie przy tym maksymalnej efektywności naszej pracy oraz optymalizują koszty danego projektu.

Certyfikaty i kompetencje zespołu:

O4

Programowanie

Klaudia Pietrzyk

Kierownik Działu Testów

Nieodłącznym elementem tworzonego przez nas oprogramowania jest jego wysoka jakość - głównie dzięki stałej kontroli oraz testom na każdym etapie jego wytwarzania. Dopiero po przejściu wszystkich wyśrubowanych testów w naszym dziale Quality Assurance przygotowany przez nas system lub aplikacja są gotowe do oddania i użytkowania przez klientów.

Certyfikaty i kompetencje zespołu:

O5

Testowanie oprogramowania